Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne İbrahim Altıntaş atandı , ADIYAMAN haberleri

Son Dakika ADIYAMAN haberleri: Adıyaman’ın Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan 2. Sınıf Emniyet Müdürü İbrahim Altıntaş görevine başladı.

Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne İbrahim Altıntaş atandı
, ADIYAMAN haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:59
Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne İbrahim Altıntaş atandı , ADIYAMAN haberleri, ADIYAMAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Adıyaman’ın Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan 2. Sınıf Emniyet Müdürü İbrahim Altıntaş görevine başladı.
Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Yardımcılığı görevinden, Adıyaman’ın Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan 2. Sınıf Emniyet Müdürü İbrahim Altıntaş, yurtdışı başta olmak üzere Ankara, Nevşehir ve Malatya’da çeşitli görevlerde çalıştı.
Elazığ Harput doğumlu olan Müdür İbrahim Altıntaş, ilk ve orta öğrenimini Elazığ’da tamamladıktan sonra liseyi Ankara’da Polis Koleji ve Polis Akademisi’nde okudu. Emniyet Genel Müdürlüğü’nde 5 yıl çalıştıktan sonra 2000-2009 yılları arasında Malatya’da çeşitli görevlerde yer aldı. Birleşmiş Milletler tarafından Filistin ve Somali gibi ülkelerde gözlemci olarak çalıştı.
Görevini en iyi şekilde yerine getirmenin gayretinde olacağını belirten yeni İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Altıntaş, ilçede asayişin, huzurun ve güvenliğin tesisi için halkımızla beraber görevini en iyi şekilde yapmanın çabası içerisinde olacağını söyledi.
2 çocuk babası Müdür Altıntaş, İngilizce ve Arapça biliyor.
Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne İbrahim Altıntaş atandı

Detaylı bir şekilde, Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne İbrahim Altıntaş atandı , ADIYAMAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ADIYAMAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum