Kahramankazan'da 282 çift dünyaevine girdi , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: Kahramankazan’da bu yılın ilk 9 ayında 282 çift dünyaevine girdi.

Kahramankazan'da 282 çift dünyaevine girdi
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:22
Kahramankazan’da 282 çift dünyaevine girdi , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kahramankazan’da bu yılın ilk 9 ayında 282 çift dünyaevine girdi.
Kahramankazan’da bu yılın ilk 9 ayında 282 çift dünyaevine girdi. 50’ye yakın çiftin nikahını kendisi kıyan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, nikahlarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘çok çocuk’ tavsiyesini anımsatarak, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın evlenen çiftlerimize yaptığı çok çocuk tavsiyesini yine kendilerine anımsatıyorum” dedi.

"Kadına karşı şiddetin karşısındayız"
Başkan Oğuz, ayrıca kıydığı nikahlarda kadına karşı şiddet olaylarına da dikkati çekti. Oğuz, genç çiftlere ve törene katılan konuklara kadına karşı şiddet konusunda uyarılarda bulundu. Oğuz, “Bu konuda özellikle hassasiyet göstermelerinizi istiyorum. Kadınlarımız bizim başımızın tacıdır. Mutluluğun anahtarı eşlerin birbirine olan saygısından geçer. Yöneticiler olarak kadınlara karşı her türlü şiddetin karşısındayız” diye konuştu.

Detaylı bir şekilde, Kahramankazan’da 282 çift dünyaevine girdi , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum