Kağıthane 'de bir kadının köfte sattığı minibüs yandı

Kağıthane ’de bir kadının köfte sattığı minibüs yandı, Yangın, saat 23.15 sıralarında Kağıthane Nurtepe Mahallesi Halitpaşa Caddesi üstünde meydana geldi.

Kağıthane 'de bir kadının köfte sattığı minibüs yandı
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 08:22
Kağıthane ’de bir kadının köfte sattığı minibüs yandı,

Yangın, saat 23.15 sıralarında Kağıthane Nurtepe Mahallesi Halitpaşa Caddesi üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, park halinde olan ve bugün için kapalı olan köfteci minibüsü az önce belirlenemeyen bir sebeple yandı.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine durum yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Yanan minibüse itfaiye ekipleri müdahale etti. İtfaiye ekiplerinin çalışması sonucu yanan minibüs kısa sürede söndürüldü. Minibüste bulunan tüplerin patlamaması ise büyük bir faciayı önledi.
Minibüsü yanan Bircan Pakır:

“Bugün hava soğuk diye hiç tezgahımı açmadım. Burada köftecilik yapıyorum. Arkadaşım arayarak arabamın yandığını söyledi. Şaka yaptığını düşündüm. Yangını son anda ayrım etmişler. Arabamın kundaklandığını düşünüyorum.

Yapan kişiyi tanıyorum. Daha önce camlarımı kırmışlardı ben yeni yaptırdım. Onla mahkememiz sürüyor. Daha önce arabamın camlarını baltayla kırmışlardı. Pandemiden nedeniyle çalışmıyordum. Kredi çekip bu arabayı almıştım. Tek başıma ve kadın olduğum için cümbür cemaat benimle uğraşıyor” dedi.
Yangın sonrası minibüs kullanılmaz ışık halkası geldi.
Polis ekipleri yangının çıkış sebebine ilişkin çalışması sürüyor.

Abdullah Altunbaş - Ömer Faruk Yıldız
 

Kağıthane ’de bir kadının köfte sattığı minibüs yandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum