Kağıt toplayıcı kılığına girdiler, klimayı 3 dakikada götürdüler , DİYARBAKIR haberleri

Son Dakika DİYARBAKIR haberleri: Diyarbakır’da kağıt toplayıcı kılığında bir iş yerine giren 2 hırsız, klimayı ve motorunu 3 dakikada çalıp kaçtı.

Kağıt toplayıcı kılığına girdiler, klimayı 3 dakikada götürdüler
, DİYARBAKIR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 10:29
Kağıt toplayıcı kılığına girdiler, klimayı 3 dakikada götürdüler , DİYARBAKIR haberleri, DİYARBAKIR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Diyarbakır’da kağıt toplayıcı kılığında bir iş yerine giren 2 hırsız, klimayı ve motorunu 3 dakikada çalıp kaçtı.
Olay, merkez Kayapınar ilçesi Peyas Mahallesi 470. Sokakta bulunan bir iş yerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kağıt toplayıcı görünümlü 2 hırsız, 5 gün önce sabaha karşı 04:38 sularında iş yerinin depo bölümüne girerek 3 dakikada klimayı ve motorunu çaldı. Çek çek aracına katarak kayıplara karışan hırsızlar anbean güvenlik kamerasına yakalandı. Hırsızların yakalanması için güvenlik güçlerince inceleme başlatıldı.

Detaylı bir şekilde, Kağıt toplayıcı kılığına girdiler, klimayı 3 dakikada götürdüler , DİYARBAKIR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DİYARBAKIR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum