"Kafeye gidiyorum" diyerek evden çıkıp sırra kadem bastı! Acılı annenin isyanı yürekleri dağladı

"Kafeye gidiyorum" diyerek evden çıkıp sırra kadem bastı! Acılı annenin isyanı yürekleri dağladı, Zonguldak'ın Mithatpaşa Mahallesi'nde yaşayan 16 yaşındaki Nesrin Koçaklı, 2017 yılının Ocak ayında "İnternet kafeye gidiyorum" diyerek evden ayrıldı.

"Kafeye gidiyorum" diyerek evden çıkıp sırra kadem bastı! Acılı annenin isyanı yürekleri dağladı
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 19:23
"Kafeye gidiyorum" diyerek evden çıkıp sırra kadem bastı! Acılı annenin isyanı yürekleri dağladı,

Zonguldak'ın Mithatpaşa Mahallesi'nde yaşayan 16 yaşındaki Nesrin Koçaklı, 2017 yılının Ocak ayında "İnternet kafeye gidiyorum" diyerek evden ayrıldı. En son internet kafenin bulunduğu sokakta görülen Koçaklı'dan yeniden haber alınamadı.

"HER YERE BAŞVURDUK NETICE ALAMADIK"

Kızı için yanıp tutuştuğunu ifade eden Anne Yeter Demir, "Kızım kaybolalı dört yıl oldu. Ancak ne düşmanı ne de kendisine ulaşabildik. Her yere başvurduk oysa hiçbir netice alamadık. Müge Anlı'ya başvurduk kendisinden destek bekliyoruz. Dört yıl önce kızım internet kafeye gidiyorum diye evden çıkmıştı ama internet kafeye gitmemiş arkadaşı ile liman arkasına gitmiş. Kararsız olduğu için Samet'i tutukladılar peşinde da hür bırakıldı.

"EN AZINDAN ÖLÜSÜNÜ BULSUNLAR Kİ BİR MEZARI OLSUN"

Aradan dört yıl geçmesine karşın kızım unutuldu kimse ne arıyor ne de soruyor. Allah rızası için ben kızımın bulunmasını istiyorum. En azından ölüsünü bulsunlar oysa bir kabir olsun. Kızım için yanıp tutuşuyorum. Cumhurbaşkanımız da bizlere asistan olsun ve sesimizi duysun" diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı / Emre Can Bayram - Son Dakika Haberleri

"Kafeye gidiyorum" diyerek evden çıkıp sırra kadem bastı! Acılı annenin isyanı yürekleri dağladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum