evde masajmasaj istanbul

Kadıköy 'ün 'ölüm sokağı ' tehlike saçıyor

Kaza, geçtiğimiz günlerde Kadıköy'de saat 18.30 sıralarında meydana geldi.

Kadıköy 'ün 'ölüm sokağı ' tehlike saçıyor
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 10:56

Kaza, geçtiğimiz günlerde Kadıköy'de saat 18.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokaküzerinde seyir halinde olan motosiklet sürücüsü o esnada ara sokaktan çıkan otomobil ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü yola savruldu.

Genç motorcunun yardımına çevredekiler koştu. Vücudunda kırıklar olduğu belirtilen motosiklet sürücüsünün sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi. öte yandan, kazanın meydana geldiği iki sokak kesişiminde ise fazla sayıda kazanın meydana gelmesi vatandaşların tepkisine yol açtı. Yaşanan kaza anları ise emniyet kamerasına yansıdı.

“Bu kez arkadaşımızın başına geldi”

Yaşanan kazalara ilişkin konuşan çevre esnafından Serkan Gür, “Buralarda iş yeri çoğunlukta olduğu için araç trafiği artı oluyor. Sürücülerde yol kapma telaşına giriyor. Son kazada motosiklet sürücüsü arkadaşımızın başına geldi. Tedbir olmak, dikkat etmek alt ki kayda değer lakin buraya bir kasis ya da uyarı tabelası yapılması da bu kazaların önüne geçebilir” diye konuştu.

“Aralıksız kaza oluyor”

Süreklerin olarak benzer noktada kazaların olduğunu belirten vatandaşlardan Ersin Kılıç, “İki sokak kesişiminde eşit gelen sürücüler birbirini görmeden yola giriyorlar. Yolda tümsek ya da kasis olmadığı için hızla ilerliyor ve o kör noktada kazaya karışıyorlar. Burada sürekli kaza oluyor. Motosiklet kazasından daha önce iki araba çarpıştı. Geçtiğimiz aylarda da bir vasıta ve motosikletin karıştığı bir kaza daha meydan gelmişti” dedi.

Abdul Samet Kaya - Cüneyt Sevindik

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum