Kadıköy Sahili'nde kayalara sıkışan genç 3 buçuk saat sonra kurtarıldı

Kadıköy Sahili'nde kayalara sıkışan genç 3 buçuk saat sonra kurtarıldı, Gündem Haberleri.

Kadıköy Sahili'nde kayalara sıkışan genç 3 buçuk saat sonra kurtarıldı
Editör: 15Haber
13 Mayıs 2022 - 08:42
Kadıköy Sahili'nde kayalara sıkışan genç 3 buçuk saat sonra kurtarıldı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay saat 22.15 sıralarında Kadıköy Moda Sahili'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre alkollü olduğu bahis edilen 21 yaşındaki Güven Moğul isimli bir kişi oturduğu kayalıklarda cep telefonunu kulaklığını düşürdü. Düşen kulaklığı almaya çalışan Moğul, kayalıkların arasına baş aşağıda vaziyette sıkıştı. Çevredekilerin ihbarı üstüne durum yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede sahile gelen itfaiye ekipleri kesici cihaz kullanarak kayaları ayırmaya çalıştı.

Kayalar vinç ve meslek makinesi yardımıyla kaldırıldı

Zamanla yarışmacı ekiplere olay yerine gelen vinç ve meslek makinesi de katıldı. Önce iş makinesi kadar tonlarca ağırlığındaki kayalar azaltılırken gerisinde olay yerine getirilen vinç aracı ile sıkışan adamın etrafındaki kayalar halat yardımıyla kaldırıldı. Kayalara baş aşağıda vaziyette sıkışan 21 yaşındaki Güven Moğul'u kurtarmak için ekipler zamanla yarıştı.

Kayalara sıkışan genç 3 buçuk saat daha sonra kurtarıldı

Ekiplerin takriben 3 buçuk saat süren çalışmalarının arkasında kayalıklara sıkışan 21 yaşındaki Güven Moğul mahsur kaldığı yerden yaralı halde çıkarılarak sağlık ekiplerince Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Polis olayla ilgili çalışma başlattı.

Enes Şamil Gönenç
 

Kadıköy Sahili'nde kayalara sıkışan genç 3 buçuk saat sonra kurtarıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum