Kadıköy metrosunda kadına bıçak çeken şahıs böyle yakalandı

Kadıköy metrosunda kadına bıçak çeken şahıs böyle yakalandı, Kadıköy-Tavşantepe metrosunda dün akşam saatlerinde bir kadın ile erkek aralarında meçhul nedenle kavga çıktı Erkek şahıs tartıştığı kadına bıçak çekerek hakaretler savurdu.

Kadıköy metrosunda kadına bıçak çeken şahıs böyle yakalandı
Editör: 15Haber
25 Kasım 2021 - 16:20
Kadıköy metrosunda kadına bıçak çeken şahıs böyle yakalandı,

Kadıköy-Tavşantepe metrosunda dün akşam saatlerinde bir kadın ile erkek aralarında meçhul nedenle kavga çıktı Erkek şahıs tartıştığı kadına bıçak çekerek hakaretler savurdu.

YAKALANMA ANI KAMERADA

O anlara ait görüntüler sosyal medyada infial yaratırken, adının E.Y. olduğu öğrenilen belirsiz E.Y., gece saat 02.30 sıralarında yakalandı. Operasyon anına ilişkin görüntüler de servis edildi.

Kadıköy metrosunda kadına bıçak çeken şahıs böyle yakalandı

SABIKASI KABARIK

E.Y.'nin uygulamak için uyuşturucu madde bulundurma, uyuşturucu madde ticareti, kasten yaralama, tehdit hakaret, birey hürriyetinden mahrum kılma, mala hasar verme suçlarından toplamda 20 adet suç kaydı olduğu ortaya çıktı.

Son Dakika! İstanbul Kadıköy metrosunda kadın yolcuyu bıçakla tehdit eden saldırgan yakalandıSon Dakika! İstanbul Kadıköy metrosunda kadın yolcuyu bıçakla korkutma eden agresif yakalandı Metroda bıçaklı saldırıya uğrayan kadın konuştu! İşte olayın perde arkasıMetroda bıçaklı saldırıya uğrayan kadın konuştu! İşte olayın perde arkası

Kadına şiddettin en büyük nedeni sizce nedir? #KadınaŞiddeteHayır

— Haberler () November 25, 2021

İhlas Haber Ajansı / Abdul Samet Kaya - Son Dakika Haberleri

Kadıköy metrosunda kadına bıçak çeken şahıs böyle yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum