evde masajmasaj istanbul

Kadıköy 'deki vahşi cinayete ilişkin gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı

Kadıköy ’deki vahşi cinayete ilişkin gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı, Şırnak'tan gelen Murat T.

Kadıköy 'deki vahşi cinayete ilişkin gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 09:00
Kadıköy ’deki vahşi cinayete ilişkin gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı,

Şırnak'tan gelen Murat T. (42), 20 sene önce annesinin yasaklanmış aşk yaşadığı Kamuran Tün'ü, babası, amcası ve dayısı ile birlikte yaptığı plan sonrasında Kadıköy'de daima kez bıçaklayarak öldürdü.

Olayın ardından Murat T. ve cinayete azmettiren babası Hacı T., amcası Salih T. ile Murat T.'nin Kamuran Tün'e ulaşmasına muavin olan Duygu H. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan 4 güvenilmez Kartal'daki Anadolu Hak Sarayı'na sevk edildi. Savcılıktaki açıklama işlemlerinin ardındaki şüpheliler, “Kasıtlı Olarak töre saiki ile öldürme” suçundan tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edildi.

2 belirsiz tutuklandı

Şüphelilerden Murat T. ve baba Hacı T. çıkarıldığı Anadolu Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak cezaevine gönderildi. Öteki şüpheliler Duygu H. ve Salih T. ise, “Konutu terk etmeme” ve 'Yurt dışına çıkmama' şeklindeki adli denetim şartıyla serbest bırakıldı.

Gamze Erdemir
 

Kadıköy ’deki vahşi cinayete ilişkin gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum