evde masajmasaj istanbul

Kadıköy'de sokak ortasında işlenen vahşi cinayet kamerada

Kadıköy'de sokak ortasında işlenen vahşi cinayet kamerada, Durum, dün saat 16.40 sıralarında Kadıköy Caferağa Mahallesi'nde meydana geldi.

Kadıköy'de sokak ortasında işlenen vahşi cinayet kamerada
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 23:56
Kadıköy'de sokak ortasında işlenen vahşi cinayet kamerada,

Durum, dün saat 16.40 sıralarında Kadıköy Caferağa Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 21 yaşındaki Murat T., Haziran ayında kendisini büyüten dedesini kaybetmesinin ardındaki babası Hacı T. tarafından çağrıldı. Babası 2001 yılında askerde olduğu sırada öz annesinin Kamuran Tün isimli şahısla birliktelikte evi terk ettiğini, annenin daha sonra diğer bir adamla evlendiğini öğrendi. Baba Hacı T., oğlu Murat T.'ye konunun iffet meselesi olduğunu ve Kamuran T.'yi öldürmeleri gerektiğini söyledi. Murat T.'nin bunu kabul etmesi üstüne Kamuran Tün'ü öldürmek üzere Murat T., babası Hacı T., amcası Salih T. ve dayısı Selçuk B. ile birlikte plan yapmaya başladı. Murat T., planını yapmak üzere Şırnak'tan İstanbul'a geldiğinde Kamuran Tün isimli şahsı araştırmaya başladı ve şahsın Facebook hesabını buldu. Murat T., Züleyha takma ismiyle hesap açıp Kamuran Tün ile konuşmaya başladı. Konuşmalar esnasında Kamuran Tün'ün cep numarasını aldı.

Yaşanan sohbetin gerisinde Murat T., 4 gün önce Şırnak'tan babası ile İstanbul'a geldi. Burada dayısı Selçuk B.'nin Maltepe ilçesinde bulunan ikametinde kaldı. Ardındaki, Irak'ta kuaförlük işi yapan Kamuran Tün isimli şahsı bulabilmek için Duygu Hilal A. isimli kadınla iletişime geçti. Murat T. ve beraberindekiler, Duygu Hilal A.'ya, Kamuran Tün'den alacaklarının olduğunu söyleyerek, kendisinin Kamuran Tün ile buluşmasını istek etti. Duygu Hilal A., tıpatıp Murat T.'nin sosyal medyada Kamuran Tün ile konuştuğu sahte hesabın sahibiymiş gibi davranarak Kamuran Tün ile irtibata geçti. 12 Ekim günü Hacı T., Selçuk B. ve Murat T., Tekirdağ iline giderek Duygu Hilal A. isimli şahsı alıp Kadıköy'e geldi. Duygu Hilal A. ile Kamuran Tün isimli şahıslar Kadıköy'de buluşarak bir restoranda yemek yedi. Murat. T. ile beraberindekiler ise ikiliyi bir zaman izledi. Kamuran Tün ile Duygu Hilal A.'nın ayrılmasından sonra Murat T., Kamuran Tün'ün yanına artan bir şekilde sokak ortasında 7 kere bıçakladı. Sultan Abdülhamit Han Hastanesi'ne kaldırılan Kamuran Tün yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olaya karıştıkları görünen o ki ve azmettirici olarak değerlendirilen baba Hacı T., Tuzla'da yakalandı. Ayrıca dayı Selçuk B. Maltepe idaresinde kalmış olduğu adreste yakalandı. Duygu Hilal A. ise Tekirdağ'da yakalanarak İstanbul'a getirildi. Amca Salih T.'yi ise yakalama çalışmalarının sürdüğü öğrenildi. Yakalanan şüpheliler emniyette yapılan sorgulamalarının ardındaki Anadolu Adliyesine sevk edildi.

öte taraftan Kadıköy'de yaşanan cinayet anları güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

İzzet Açık Fikirli - Aykut Kuvvet

Kadıköy'de sokak ortasında işlenen vahşi cinayet kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum