Kadıköy'de amuda kalkan vatandaşın ilginç dansı kamerada , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Kadıköy Sahil’de bir grup gencin sokakta müzik çaldığı gören bir vatandaş, amuda kalkarak dans etti. Vatandaşın ilginç dansı vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı. Yüzleri gülümseten o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kadıköy'de amuda kalkan vatandaşın ilginç dansı kamerada
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 11:22
Kadıköy’de amuda kalkan vatandaşın ilginç dansı kamerada , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kadıköy Sahil’de bir grup gencin sokakta müzik çaldığı gören bir vatandaş, amuda kalkarak dans etti. Vatandaşın ilginç dansı vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı. Yüzleri gülümseten o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
Kadıköy Sahil’de geçtiğimiz Çarşamba akşamı müzik çalan bir grup genci gören vatandaş kendini müziğin ritmine kaptırarak amuda dans etmeye başladı. Yoldan geçen vatandaşların ilgisini çeken dans gösterisi büyük beğeni topladı. Müzik eşliğinde elleri üzerinde dans eden vatandaş renkli görüntüler oluşturdu. Sahilde oluşan kalabalık amuda dans eden vatandaşı cep telefonu kamerasıyla kayda aldı.
Kadıköy’de amuda kalkan vatandaşın ilginç dansı kamerada
Kadıköy’de amuda kalkan vatandaşın ilginç dansı kamerada
Kadıköy’de amuda kalkan vatandaşın ilginç dansı kamerada
Kadıköy’de amuda kalkan vatandaşın ilginç dansı kamerada

Detaylı bir şekilde, Kadıköy’de amuda kalkan vatandaşın ilginç dansı kamerada , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum