Kadıköy'de alkollü sürücü kıskıvrak yakalandı , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Kadıköy, Göztepe’de polisin ‘dur’ ihtarına uymayan alkollü sürücü, kaçmaya çalışırken polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kadıköy'de alkollü sürücü kıskıvrak yakalandı
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 10:52
Kadıköy’de alkollü sürücü kıskıvrak yakalandı , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kadıköy, Göztepe’de polisin ‘dur’ ihtarına uymayan alkollü sürücü, kaçmaya çalışırken polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Kadıköy Göztepe Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, alkollü olduğu iddia edilen otomobil sürücü polis ekiplerinin dur ihtarına uymayarak kaçmaya çalıştı. Polis ekiplerinin takibi sonucu alkollü şahıs kıskıvrak yakalanarak, cezai işlem uygulandı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kadıköy’de alkollü sürücü kıskıvrak yakalandı

Detaylı bir şekilde, Kadıköy’de alkollü sürücü kıskıvrak yakalandı , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum