Kadıköy'de ağaç ve aydınlatma direği yola devrildi

Kadıköy'de ağaç ve aydınlatma direği yola devrildi, Olay, Kadıköy 19 Mayıs Mahallesi Güneşli sokakta gece saatlerinde meydana geldi.

Kadıköy'de ağaç ve aydınlatma direği yola devrildi
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 10:41
Kadıköy'de ağaç ve aydınlatma direği yola devrildi,

Olay, Kadıköy 19 Mayıs Mahallesi Güneşli sokakta gece saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, bir binanın bahçesinde yer alan iğde ağacı fırtınanın şiddetiyle elektrik direğine çarparak devrildi.

Çarpmanın etkisiyle binanın bahçesindeki iğde ağacı ve sokakta bulunan elektrik direği büyük bir gürültüyle yola düştü. Olayı sabahleyin fark eden mahalle sakinleri polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye, polis ekipleri yolu kapatan ağacı ve elektrik direğini kaldırmak için çalışma başlattı.

Elektrik ekipleri ise önlem elde etmek amacıyla elektrikleri kesti. Yola düşen ağaç ve elektrik direğinden dolayı yol trafiğe kapatıldı. Ekiplerin çalışmaları sonucu yola devrilen ağaç ve elektrik direği kaldırıldı. İHA

Kadıköy'de ağaç ve aydınlatma direği yola devrildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum