evde masajmasaj istanbul

Kaçak yollarla ülkeye sokulan 31 yılan derisi ele geçirildi, Gündem Haberleri

Kaçak yollarla ülkeye sokulan 31 yılan derisi ele geçirildi, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Uğraş Şube Müdürlüğü ekipleri, Bayraklı'da yer alan bir meslek yerinde nesli tükenmekte olan yılan derilerinin bulunduğu bilgisi üzerine çalışma başlattı.

Kaçak yollarla ülkeye sokulan 31 yılan derisi ele geçirildi, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 12:28
Kaçak yollarla ülkeye sokulan 31 yılan derisi ele geçirildi,

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Uğraş Şube Müdürlüğü ekipleri, Bayraklı'da yer alan bir meslek yerinde nesli tükenmekte olan yılan derilerinin bulunduğu bilgisi üzerine çalışma başlattı. Harekete geçen ekiplerin evvelden belirlenen adreste yaptığı aramada, piton ve su yılanına ait piyasa değeri takriben 200 bin TL olan 31 adet yılan derisi ele geçirildi. Yılan derileri, Nesli Tehlikede Olan Yabani Hayvan ve Bitki Türlerinin Milletlerarası Ticaretine İlişkin Kontrat (CİTES) dahilinde Ulusal Parklar Müdürlüğü görevlilerine teslim edilirken, olayla ilgili meslek yeri sahibi hakkında adli operasyon başlatıldı.

Ali İhsan Çiftlik Sahibi

Kaçak yollarla ülkeye sokulan 31 yılan derisi ele geçirildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum