Kaçak yolla maymun alan Meriç İzgi'ye para cezası ve hapis istemi haberi

Kaçak yolla maymun alan Meriç İzgi'ye para cezası ve hapis istemi, Gündem Haberleri.

Kaçak yolla maymun alan Meriç İzgi'ye para cezası ve hapis istemi haberi
Editör: 15Haber
21 Ocak 2022 - 14:25 - Güncelleme: 23 Şubat 2022 - 18:37
Kaçak yolla maymun alan Meriç İzgi'ye para cezası ve hapis istemi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Sosyal medya fenomeni Meriç İzgi, kaçak yollardan daha önce iki kez maymun almış, Tarım ve Orman Bakanlığı yasak olması gerekçesiyle hayvanlara el koymuştu. Üçüncü kez maymun alan Meriç İzgi ve kız arkadaşı Elif Türkan sosyal medyadan hayvanla paylaşım yapınca başları derde girdi. Haklarında yakalama kararı çıkartılan ikiliden Türkan, geçtiğimiz gün polis çevirmesine takıldı.

Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre, kaçakçılık suçundan haklarında 28 bin lira para cezası olan ve ödeme yapmayan çiftten genç kadın, mahkemedeki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

İkili hakkında yürütülen soruşturma geçtiğimiz gün tamamlandı. Ünlü fenomenin, izinsiz olarak beslediği maymunlar nedeniyle kaçakçılık suçunu zincirleme bir şekilde işlediği belirtilerek 2 yıl 6 aydan 10 yıl 6 aya kadar hapis ile cezalandırılması talep edildi. Türkan'ın da İzgi'ye yardım ederek iştirak halinde suç işlediği belirtildi.

KAYNAK: SABAH GAZETESİ seo analiz bildirimleri aç takip et. Kaçak yolla maymun alan Meriç İzgi'ye para cezası ve hapis istemi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum