Jorge Jesus'un Berisha şaşkınlığı! Kararını verdi

Jorge Jesus'un Berisha şaşkınlığı! Kararını verdi, Spor Haberleri.

Jorge Jesus'un Berisha şaşkınlığı! Kararını verdi
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 20:21
Jorge Jesus'un Berisha şaşkınlığı! Kararını verdi, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Fenerbahçe'nin 2021-22 sezonu başında 5 milyon euro yatırım yaptığı Mergim Berisha sergilediği performansla büyük hüsran yaratmıştı. Jorge Jesus öncesi gözden çıkarılan Alman forvet, Portekizlinin gelişiyle birlikte ayrı bir havaya büründü.

MERGIM BERISHA, JORGE JESUS'UN VAZGEÇİLMEZİ OLACAK

Jorge Jesus'un "mutlaka takımda tutun" raporu verdiği Mergim Berisha, yeni sezonu iple çekiyor. Çift forvet sistemini benimseyen tecrübeli hoca ile kendini bulacağını düşünen 24 yaşındaki golcü, idmanlarda sergilediği performansla bütün teknik ekibin beğenisini kazanmış durumda.

AĞIR İDMANLARDA AYAKTA KALAN ENDER İSİMLERDEN

Kendini son derece fit tutan Mergim Berisha, Jorge Jesus'un yaptırdığı ağır idmanlarda ayakta kalan ender isimlerden oldu.

Portekizlinin idman temposuna çoğu Sarı-Lacivertli futbolcu ayak uydurmakta güçlük çekerken Mergim Bersiha'nın dayanıklılık anlamında epeyce yüksek bir seviyede olması dikkat çekti.HOCASINA "HAZIRIM" MESAJI VERDİ

Yaz tatilinde yatmayan ve çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdüren Mergim Berisha geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından fit vücudunu paylaşmış ve az daha hocası Jorge Jesus'a "hazırım" mesajı vermişti.

33 MAÇTA 10 GOLE KATKI VERMİŞTİ

Yeni sezonda hedefi mutlak üstünlük olarak belirleyen Fenerbahçe'de Mergim Berisha'nın Jorge Jesus'un en büyük silahlarından biri olması bekleniyor.

24 yaşındaki forvet geride bıraktığımız sezonda çıktığı 33 maçta 7 gol, 3 asistlik istatistik yakalamıştı. (Akşam)

Jorge Jesus'un Berisha şaşkınlığı! Kararını verdi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Jorge Jesus'un Berisha şaşkınlığı! Kararını verdi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum