evde masajmasaj istanbul

Joe Lynn Turner 'den büyük övgü aldı

Joe Lynn Turner ’den büyük övgü aldı, Geçtiğimiz günlerde İstanbul ’a gelen dünyaca meşhur ABD ’li Rock sanatçısı Joe Lynn Turner, bir süre önce piyasaya sürdüğü ‘Ciran ’isimli şarkısıyla büyük çıkış yakalayan ve şarkıs 10 milyon tıklanan Anıl Bölge ’ın.

Joe Lynn Turner 'den büyük övgü aldı
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 01:54
Joe Lynn Turner ’den büyük övgü aldı,

Geçtiğimiz günlerde İstanbul ’a gelen dünyaca meşhur ABD ’li Rock sanatçısı Joe Lynn Turner, bir süre önce piyasaya sürdüğü ‘Ciran ’isimli şarkısıyla büyük çıkış yakalayan ve şarkıs 10 milyon tıklanan Anıl Bölge ’ın sesine hayran  kaldı.

Bugüne dek Türkiye ’ye birçok kez gelen ve tam bir Türkiye Aşığı olan ABD ’li ünlü şarkıcı Joe Lynn Turner,10 jurnal tatil için tekrar İstanbul ’u seçim etti. Sultanahmet ’te bir otelin teras katında  dostlarıyla bir araya gelen  Joe Lynn Turner,bir süre önce ‘Ciran ’isimli şarkısıyla büyük çıkış yakalayan Anıl Bölge ile tanıştı. Yemekte doruk yapan türküsüne okuyan Alan,meşhur Rock sanatçısı Turner ’den büyük iltifat aldı. Başarılı Türkücünün yorumunu fazla beğendiğini dile getiren Turner, ‘Saz çalmayı fazla sevdiğini söyleyerek Türkülerimizi de beğendiğini söyledi.

Joe Lynn Turner ’den büyük övgü aldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum