evde masajmasaj istanbul

Jel ile soba yakmak isteyen şahıs, evini de kendisini de yaktı, Gündem Haberleri

Jel ile soba yakmak isteyen şahıs, evini de kendisini de yaktı, Edinilen bilgiye takriben, İnebolu ilçesine tabi Gökçevre köyü Merkez Mahallesi'nde ikamet eden cami imam hatibi Serkan Ada, akşam saatlerinde sobayı yakmak için yanıcı madde kullandı.

Jel ile soba yakmak isteyen şahıs, evini de kendisini de yaktı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 22:40
Jel ile soba yakmak isteyen şahıs, evini de kendisini de yaktı,

Edinilen bilgiye takriben, İnebolu ilçesine tabi Gökçevre köyü Merkez Mahallesi'nde ikamet eden cami imam hatibi Serkan Ada, akşam saatlerinde sobayı yakmak için yanıcı madde kullandı. Sobanın içerisine sıktığı yanıcı jelin patlaması sonucu biranda parladı. Kısa sürede artan alevler, tüm evi kapladı. İhbar üstüne durum yerine gelen İnebolu itfaiye ekipleri, yanan evi söndürdü. Yangında konut, ayrıntılarıyla yanarak kullanılamaz ülkü geldi.

Yangını kendi imkânları ile söndürmek isteyen imam Serkan Ada, ellerinin ve kollarının yanması sonucu yaralandı. Zarar Görmüş imam, durum yerine çağrılan 112 Acele Sağlık Durumu ekiplerince İnebolu Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yangının ardındaki jandarma ekipleri, olay yerinde güvenlik önlemleri alarak incelemelerde bulundu.

Muhammed Kömeçoğlu

Jel ile soba yakmak isteyen şahıs, evini de kendisini de yaktı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum