Jandarmayla diyalogları gündem olmuştu! Acı haber geldi

Jandarmayla diyalogları gündem olmuştu! Acı haber geldi, Gündem Haberleri.

Jandarmayla diyalogları gündem olmuştu! Acı haber geldi
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 23:31
Jandarmayla diyalogları gündem olmuştu! Acı haber geldi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İçişleri Bakanlığı, 2 sene önce corona tedbirleri zarfında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunanların sokağa çıkmasını sınırladı.

Eskişehir Valiliği koordinesindeki Jandarma ekipleri de Mihalıççık ilçesine yan 500 nüfuslu ve büyük Türk düşünürü, ırk şairi Yunus Emre ’nin doğup kabrinin de bulunduğu Yunus Emre Mahallesinde oturan Tevhide Yalçını ziyaret etti.

Yalçın, ziyarete çok sevindiğini belirterek, jandarma ekiplerinden bahçesinde yetişecek üzümlerden yemelerini istedi. Bu anlar sosyal medyada büyük alaka fark etti. Dostça diyaloglarının yanı sıra iyi niyeti ile herkese örnek olan Tevhide Yalçın, sosyal medyada izleyenleri de duygulandırdı.

EVİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Tevhide Yalçın, dün evinde yaşlılığa alt olarak vefat etti. Yalçın için Yunus Emre Mahallesi Mezarlığı ’nda cenaze namazı kılındı. Cenazeye yakınlarının yanı sıra Mihalıççık Kaymakamı Onur Aykaç, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Emre Güler ve fazla sayıda birey katıldı. Tevhide Yalçın, cenaze namazının arkasından semt mezarlığında toprağa verildi. Tevhide Yalçın ’ın eşi Mehmet Yalçın (88) da 2 ay önce yaşlılığa alt rahatsızlıkları nedeniyle vefat etti. (DHA)

Jandarmayla diyalogları gündem olmuştu! Acı haber geldi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum