Jandarma şok yol uygulamasında 15 suçluyu yakaladı , ŞANLIURFA haberleri

Son Dakika ŞANLIURFA haberleri: Şanlıurfa’da jandarma ekiplerince Birecik, Hilvan ve Viranşehir ilçelerinde kaçakçılık suçlarının önlenmesine yönelik gerçekleştirilen şok yol uygulamasında, 9’u aranan şahıs 15 şüpheli ile 7 düzensiz göçmen yakalandı. Narkotik köpeği ile yapılan aramalarda, uyuşturucu madde ile gümrük kaçağı çay ve sigara ele geçirildi.

Jandarma şok yol uygulamasında 15 suçluyu yakaladı
, ŞANLIURFA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 11:43
Jandarma şok yol uygulamasında 15 suçluyu yakaladı , ŞANLIURFA haberleri, ŞANLIURFA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Şanlıurfa’da jandarma ekiplerince Birecik, Hilvan ve Viranşehir ilçelerinde kaçakçılık suçlarının önlenmesine yönelik gerçekleştirilen şok yol uygulamasında, 9’u aranan şahıs 15 şüpheli ile 7 düzensiz göçmen yakalandı. Narkotik köpeği ile yapılan aramalarda, uyuşturucu madde ile gümrük kaçağı çay ve sigara ele geçirildi.
Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığına bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, Birecik, Hilvan ve Viranşehir ilçelerinde kaçakçılık suçlarının önlenmesine yönelik "Şok Yol Uygulaması” gerçekleştirdi. Yapılan aramalarda, uygulamada, sorgulamaları yapılan kişilerden 9’u aranan şahıs 15 şüpheli ile 7 düzensiz göçmen yakalandı. Narkotik köpeği ile yapılan aramalarda ise şehirlerarası yolcu otobüsünde 1 kilo 700 gram esrar bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ile 250 kilogram kaçak çay ele geçirildi.
Gözaltına alınan 15 şüpheli işlemleri için jandarma karakoluna götürüldü, 7 düzensiz göçmen ise İl Göç İdaresi geri gönderme merkezine gönderildi.
Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Detaylı bir şekilde, Jandarma şok yol uygulamasında 15 suçluyu yakaladı , ŞANLIURFA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ŞANLIURFA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum