evde masajmasaj istanbul

Jandarma ekiplerinden uyuşturucuya geçit yok, Gündem Haberleri

Jandarma ekiplerinden uyuşturucuya geçit yok, Edinilen bilgilere kadar, uyuşturucuyla çaba konusunda il merkezinde ve kırsal bölgelerde özenle çalışmalar yürüten İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, M.T., isimli bir şahsın iş yerine operasyon düzenledi.

Jandarma ekiplerinden uyuşturucuya geçit yok, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 16:37
Jandarma ekiplerinden uyuşturucuya geçit yok,

Edinilen bilgilere kadar, uyuşturucuyla çaba konusunda il merkezinde ve kırsal bölgelerde özenle çalışmalar yürüten İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, M.T., isimli bir şahsın iş yerine operasyon düzenledi. Gerçekleştirilen operasyonda 1 kilo 730 gram kubar esrar maddesi, 1 adet terazi ile 17 adet tabanca fişeği ele geçirildi.

Esrar maddelerine el konulurken M.T., isimli şahıs ise jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Jandarma ekiplerinin il merkezinde ve kırsal bölgelerde uyuşturucuyla mücadele konusunda çalışmalarının aralıksız bir şekilde devam ettiği vurgulandı. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Cihan Kizir

Jandarma ekiplerinden uyuşturucuya geçit yok, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum