evde masajmasaj istanbul

James Blake, Oh Wonder, Kyle Minogue & Years & Years 'ın Yeni Çıkışlarını Dinleyin!

James Blake, Oh Wonder, Kyle Minogue & Years & Years ’ın Yeni Çıkışlarını Dinleyin!, James Blake – FRIENDS THAT BREAK YOUR HEART   GRAMMY® ödüllü şarkıcı, söz yazarı, multi enstrümantalist ve prodüktör James Blake, beşinci stüdyo albümü “FRIENDS THAT BREAK YOUR HEART”.

James Blake, Oh Wonder, Kyle Minogue & Years & Years 'ın Yeni Çıkışlarını Dinleyin!
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 23:55
James Blake, Oh Wonder, Kyle Minogue & Years & Years ’ın Yeni Çıkışlarını Dinleyin!,

James Blake – FRIENDS THAT BREAK YOUR HEART

 

GRAMMY® ödüllü şarkıcı, söz yazarı, multi enstrümantalist ve prodüktör James Blake, beşinci stüdyo albümü “FRIENDS THAT BREAK YOUR HEART”I 8 Ekim ’de müzikseverlerin beğenisine sundu. SZA, Monica Martin, JID, SwaVay gibi birbirinden kıymetli sanatçıların eşlik ettiği bu konsept album, James Blake ’in 2018 yılında yayımladığı “Assume Form”dan sonraki ilk albümü olma özelliğini taşıyor. 

 

“FRIENDS THAT BREAK YOUR HEART” şarkı listesi:


1. Famous Last Words
2. Life Is Anekdot The Same
3. Coming Back (feat. SZA)


4. Funeral
5. Frozen (feat. JID & SwaVay)
6. I ’m So Blessed You ’re Mine
7. Foot Forward
8. Show Me (feat. Monica Martin)
9. Say What You Will

10. Lost Angel Nights
11. Friends That Break Your Heart
12. If I ’m Insecure

 

 

Oh Wonder – 22 Break

Kendine özgü tarzıyla dikkat çeken ikili Oh Wonder, 8 Ekim ’de ısland Records etiketiyle yayımlanan yeni albümleri “22 Break” ile geri döndü. Josephine Vander Gucht ve Anthony West ’in 2014 yılından beri sürdürdükleri yaratıcı sürecin ve maceralı 2020 yılının bir yansıması olan beşinci stüdyo albümleri “22 Break” ikilinin ev stüdyosunda yazıldı ve kaydedildi. İkilinin birbirine aleyhinde olan hislerinin dobra dobra ve daha önce hiç olmamış şekilde ortaya çıkmasına vesile olan albümü Josephine şöyle anlatıyor: “Sadece şarkılar yazıyorduk, bunun bir ayrılık albümü olacağı aklımıza bile gelmemişti.” 

 

Kylie Minogue & Years & Years – A Second To Midnight 

Dünyaca meşhur pop yıldızı Kylie Minogue ’un müzik sahnesine dönüşünü müjdeleyen albüm olan “DISCO”nun remix albümünden yayımlanan ilk single “A Second To Midnight” Years & Years ile birlikte yazılıp kaydedildi. Disko efsanesi Gloria Gaynor ve pop yıldızı Jessie Ware iş birliklerini de barındıracak olan “DISCO: Guest List Edition” 

James Blake, Oh Wonder, Kyle Minogue & Years & Years ’ın Yeni Çıkışlarını Dinleyin!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum