İznik Genç İşadamları Derneği'nden KKTC'ye ziyaret , BURSA haberleri

Son Dakika BURSA haberleri: İznik Genç İş Adamları Derneği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ı makamında ziyaret etti.

İznik Genç İşadamları Derneği'nden KKTC'ye ziyaret
, BURSA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 21:03
İznik Genç İşadamları Derneği’nden KKTC’ye ziyaret , BURSA haberleri, BURSA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İznik Genç İş Adamları Derneği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ı makamında ziyaret etti.
İznik’i tanıtmak için harekete geçen İznik Genç İş Adamları Derneği Başkanı Erkmen Dinçer yaptığı açıklamada, “Özellikle İznik’i ve üyelerimizin genel çoğunluğunu ilgilendiren başta tarım ve tarımsal sanayi; sonrasında turizm, inşaat, güneş enerjisi santralleri üzerine görüşmelerimizi yoğunlaştırarak yatırımlarımızın değerlendirilmesi ve yatırımlarımız esnasında uygulanabilecek teşvikler ile kolaylık sağlaması sözünü aldık. Bu şehir ve dernek üyesi paydaşlarımızın ticari, sosyal ve ekonomik açıdan gelişmesi için elimizden gelen ne varsa yapacağız” dedi.
İznik Genç İşadamları Derneği’nden KKTC’ye ziyaret
İznik Genç İşadamları Derneği’nden KKTC’ye ziyaret

Detaylı bir şekilde, İznik Genç İşadamları Derneği’nden KKTC’ye ziyaret , BURSA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BURSA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum