İzmitliler yeni sosyal alanlarına kavuştu

İzmit Belediyesi tarafından yeni bir sosyal tesis olarak planlanan İzmit Lavanta Parkı ve Smile Cafe Lavanta hizmete açıldı. Açılışta konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Yeşilin mavi ve lavanta danslarının buluştuğu güzel bir yaşam alanı. İnsanlar burada sosyalleşebilecek. Yeşil alanları ve çocuklar için oyun alanları ile Lavanta Parkımız bir cazibe merkezi olacak.

İzmitliler yeni sosyal alanlarına kavuştu
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:14
İzmitliler yeni sosyal alanlarına kavuştu, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İzmit Belediyesi tarafından yeni bir sosyal tesis olarak planlanan İzmit Lavanta Parkı ve Smile Cafe Lavanta hizmete açıldı. Açılışta konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Yeşilin mavi ve lavanta danslarının buluştuğu güzel bir yaşam alanı. İnsanlar burada sosyalleşebilecek. Yeşil alanları ve çocuklar için oyun alanları ile Lavanta Parkımız bir cazibe merkezi olacak.
İzmit Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan İzmit Lavanta Parkı ve Smile Cafe Lavanta hizmete açıldı. Yoğun katılımla gerçekleşen açılışta vatandaşlar, fotoğraf çektirme alanları, yeşil alanlar ve çocuk oyun alanında keyifli vakit geçirdi. Tesisin açılışına Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, CHP Parti Meclis Üyesi Gökhan Günaydın, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, partililer ve çok daha fazlası ile birlikte İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ev sahipliği yaptı. .vatandaşlar katıldı.
Programda konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Sosyal belediyecilik anlayışıyla hemşehrilerimizin yeni yaşam alanları bulmaları için çalışıyoruz. Kocaeli'deki Smile Cafemizi duymayan yoktur. Yakında Malta mahallemizin bu bölgesine de aynı anlayışla benzer bir tesisi kazandıracağız. Şimdi de Lavanta Park ve Smile Cafe Lavender'ı İzmit'e getirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Burası halkımızın yeni uğrak yeri olacak. Yeşilin maviyle buluştuğu lavantanın dans ettiği güzel bir yaşam alanı. İnsanlar burada sosyalleşebilecek. Yeşil alanları ve çocuklar için oyun alanları ile Parc de la Lavande'miz bir cazibe merkezi olacak. Çalışanlarımızın bu tesisi seveceğini biliyoruz. Garden of Life projemiz kapsamında inşa ettiğimiz bu park, büyük bir kompleks alan olacak. Bu bölge değerli bir bölgedir. Bu tesis buraya da değer katacak. Sanatsal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra halkımız orada derneklerini organize edebilecektir. Lavanta Parkı ve Smile Cafe Lavanta İzmit'i tebrik ederiz. Arkadaşlarımız gece gündüz çalıştı. Burada iş var, işçilerimiz terliyor. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, herkese hayırlı olsun” dedi.
İzmitliler yeni sosyal alanlarına kavuştu
İzmitliler yeni sosyal alanlarına kavuştu
İzmitliler yeni sosyal alanlarına kavuştu

Detaylı bir şekilde, İzmitliler yeni sosyal alanlarına kavuştu başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum