İzmit perileri kıyasıya mücadelede liderliğe yükseldi , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 20. hafta mücadelesinde deplasmanda Ege Yapı Urla Gençlik’i 88-85’lik skorla mağlup eden İzmit Belediyespor, ligde üst üste 10’uncu galibiyetini alarak maç fazlasıyla liderliğe yükseldi.

İzmit perileri kıyasıya mücadelede liderliğe yükseldi
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 15:51
İzmit perileri kıyasıya mücadelede liderliğe yükseldi , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 20. hafta mücadelesinde deplasmanda Ege Yapı Urla Gençlik’i 88-85’lik skorla mağlup eden İzmit Belediyespor, ligde üst üste 10’uncu galibiyetini alarak maç fazlasıyla liderliğe yükseldi.
İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 20. haftasında açılış mücadelesine Ege Yapı Urla Gençlik’e konuk oldu. Müsabakaya istediği gibi başlayamayan İzmit Perileri, ilk yarıyı 38-36 geride tamamladı. Heyecana sahne olan karşılaşmada İzmit Belediyespor, aradaki farkı korudu ve son çeyreğe 53-52’lik skorla girdi. Son çeyrekte de her iki takım birbirine üstünlük sağlayamayınca maç 76-76 sona erdi ve uzatma bölümüne geçildi. Uzatma bölümünün sonunda parkeden 88-85’lik üstünlükle ayrılmayı başaran İzmit Belediyespor,, üst üste 10’uncu galibiyetini aldı ve maç fazlasıyla liderliğe yükseldi.
İzmit perileri kıyasıya mücadelede liderliğe yükseldi
İzmit perileri kıyasıya mücadelede liderliğe yükseldi

Detaylı bir şekilde, İzmit perileri kıyasıya mücadelede liderliğe yükseldi , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum