İzmit Belediyesporlu Melike, İstanbul'dan madalyayla döndü

İzmit Belediyespor'un başarılı sporcusu Melike Esma Kılıç, İstanbul'da düzenlenen İller Arası Karate Şampiyonası 1. etabında ikinci oldu.

İzmit Belediyesporlu Melike, İstanbul'dan madalyayla döndü
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 14:51
İzmit Belediyesporlu Melike, İstanbul’dan madalyayla döndü, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İzmit Belediyespor'un başarılı sporcusu Melike Esma Kılıç, İstanbul'da düzenlenen İller Arası Karate Şampiyonası 1. etabında ikinci oldu.
İzmit Belediyespor kulübü birçok branşta ve yüzlerce sporcu ile faaliyetlerine devam etmektedir. Sporcularının başarısını desteklemeye devam eden İzmit Belediyespor, bu çalışmalarının karşılığını da almaya devam ediyor. 30-31 Temmuz tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen İller Arası Karate Şampiyonası'nda İzmit Belediyespor sporcusu Melike Esma Kılınç 1. etapta ikinci oldu. U21 ve 68 kilo yaş kategorisinde ikinci olma şansına sahip olan Kılınç, bugüne kadar birçok başarıya imza attı.
İzmit Belediyesporlu Melike, İstanbul’dan madalyayla döndü

Detaylı bir şekilde, İzmit Belediyesporlu Melike, İstanbul’dan madalyayla döndü başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum