İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'nden spor tesisi kiralama ihalesi düzenlenecek

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'nden spor tesisi kiralama ihalesi düzenlenecek, Basın İlan Kurumu ilan portalı bildiri.gov.tr ’de yer alan ilana tarafından; Spor tesisi kiralama ihalesi 20 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'nden spor tesisi kiralama ihalesi düzenlenecek
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 14:29
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'nden spor tesisi kiralama ihalesi düzenlenecek,

Basın İlan Kurumu ilan portalı bildiri.gov.tr ’de yer alan ilana tarafından; Spor tesisi kiralama ihalesi 20 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilecek. İhale dokümanı, İdari ve Finansal İşler Daire Başkanlığı ve www.ikc.edu.tr internet adresinde bedelsiz olarak görülebilecek. İhaleye önerge verecek olanların İdarece onaylı ihale dokümanını 100 TL karşılığında satın alması zorunludur. İhale dosyası ihale son öneri verme tarih ve saatine kadar ilanda belirtilen yere verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta aracılığıyla da gönderilebilecek.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'nden spor tesisi kiralama ihalesi düzenlenecek, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum