İzmir jandarması, mandalina bahçelerindeki kadınlarla buluştu , İZMİR haberleri

Son Dakika İZMİR haberleri: İzmir’de jandarma ekipleri, ’25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ etkinlikleri çerçevesinde, mandalina bahçelerinde çalışan kadınlarla buluştu. Kadınlara KADES’i anlatan ekipler, daha sonra da çiçek hediye etti.

İzmir jandarması, mandalina bahçelerindeki kadınlarla buluştu
, İZMİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 14:34
İzmir jandarması, mandalina bahçelerindeki kadınlarla buluştu , İZMİR haberleri, İZMİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İzmir’de jandarma ekipleri, ’25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ etkinlikleri çerçevesinde, mandalina bahçelerinde çalışan kadınlarla buluştu. Kadınlara KADES’i anlatan ekipler, daha sonra da çiçek hediye etti.
İzmir İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, ’25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü’ etkinlikleri çerçevesinde kadınlarla buluştu. Menderes ilçesi Gümüldür Mahallesi’nde, mandalina bahçelerinde çalışan kadınlarla buluşan ekipler, günün anlam ve önemine yönelik kadınları bilinçlendirme faaliyeti yürüttü. Kadınlara KADES’i de anlatan ekipler daha sonra ziyaret ettiği kadınlara çiçek hediye etti.
Karşılarında jandarmayı gören kadınlar da mutluluklarını gizleyemedi.

Detaylı bir şekilde, İzmir jandarması, mandalina bahçelerindeki kadınlarla buluştu , İZMİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İZMİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum