İzmir'deki hastanede güvenlik görevlilerine saldırı kamerada

İzmir'deki hastanede güvenlik görevlilerine saldırı kamerada, Edinilen bilgiye bakarak fenomen, İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesinde meydana geldi.

İzmir'deki hastanede güvenlik görevlilerine saldırı kamerada
Editör: 15Haber
26 Ekim 2021 - 19:48
İzmir'deki hastanede güvenlik görevlilerine saldırı kamerada,

Edinilen bilgiye bakarak fenomen, İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesinde meydana geldi. Öğle saatlerine 47 yaşındaki N.D. isimli hastalanmış, enjeksiyon yaptırmak için hastanenin acil servisine başvurdu. Bu sırada N.D. isimli sayrı, işlemin geç yapıldığı iddiası ile güvenlik görevlileri Caner İrat ve Erek Aldanmaz ile tartıştı. Sökel, çabucak iki güvenlik görevlisine saldırarak zedelenmek ederken, Caner İrat kafasından aldığı darbe dolayısıyla hoppa nesiç zedelenmesi yaşadı. Olayla ait sayrılarevi yönetiminin şikayette bulunmasının üzerine sormaca başlatıldı.

Saldırının ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Devrim Demirel ve sağlık çalışanları, Eşrefpaşa Hastanesi Acil Servisi önünde bir basın açıklaması yaptı. Baştabip Op. Dr. Demirel, “Her seferinde sağlık çalışanlarına yapılan şiddete cebin direneceğiz. Tığ on paralık tanımadığımız kişilere canımız pahasına hizmet etmeye çalışıyoruz. Kimsenin de bize, bu kutsal görevi yapan hekimlere ve afiyet çalışanlarına momentum göstermeye hakkı namevcut” dedi.

Demirel, “Sağlıkçılar amacıyla sıkıntılı olan kanunların yeniden düzenlenmesini istiyoruz. Hastanemizde daha geçmiş vazifeli olan düzenlilik kuvvetlerinin gene görev yapmasını istiyoruz. Bununla ilişkin yazışmaları yaptık ve yapıyoruz. Kâfi ki hastanemizde 24 saat polis güçleri işyar olsun” diye niteleyerek konuştu.

İzmir'deki hastanede güvenlik görevlilerine saldırı kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum