evde masajmasaj istanbul

İzmir'de uyuşturucu satıcılarına nefes kesen operasyon: 36 gözaltı

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretinin önlenmesi nedeniyle il genelinde kentin birçok noktasında operasyonlar düzenledi.

İzmir'de uyuşturucu satıcılarına nefes kesen operasyon: 36 gözaltı
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 22:15

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretinin önlenmesi nedeniyle il genelinde kentin birçok noktasında operasyonlar düzenledi. Fazla sayıda polis ekibinin katıldığı operasyona polis helikopteri de havadan destek verdi.

Film sahnelerini aratmayan operasyonda, evvelden belirlenen adreslere hakim yapan ekiplerin yaptığı aramalarda, 36,650 kilogram esrar, 555 gram metamfetamin, 11 bin 453 adet yeşil reçeteye natürel olan uyuşturucu hap, 7 ruhsatsız silah, 6 tüfek ve bunlara ait 240 adet tabanca mermisi ile tüfek fişeği ele geçirildi.

Işlem hatıra havadan görüntülendi

öte taraftan şafak vakti başlayan ve özel harekat polislerinin de destek verdiği operasyon anları, saniye saniye havadan da görüntülendi.

Karşıyaka ilçesine yan Örnekköy Mahallesi'nde yoğunlukta olan operasyon dahilinde 36 şüphelinin gözaltına alındığı öğrenilirken şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Güvenlik yetkililerinin uyuşturucu ile uğraş dahilinde operasyonlarına sürat kesmeden devam edeceği kaydedildi.

Ali İhsan Çiftlik Sahibi
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum