İzmir'de terör operasyonu! HDP'li isimler de yer alıyor!

İzmir'de terör operasyonu! HDP'li isimler de yer alıyor!, İzmir Terörle Savaş Yazıhane Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü, toplumsal iletişim araçları üzerinden PKK KCK yıldırı örgütünün propagandasını yaptığı tespit edilen, aralarında HDP Torbalı ve Karabağ.

İzmir'de terör operasyonu! HDP'li isimler de yer alıyor!
Editör: 15Haber
22 Ekim 2021 - 00:04
İzmir'de terör operasyonu! HDP'li isimler de yer alıyor!,

İzmir Terörle Savaş Yazıhane Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü, toplumsal iletişim araçları üzerinden PKK KCK yıldırı örgütünün propagandasını yaptığı tespit edilen, aralarında HDP Torbalı ve Karabağlar ilçe başkanlarının de bulunduğu 17 aynasız ile PKK/KCK-PYD/YPG silahlı yıldırı örgütü içerisinde zindelik yürüttükleri belirleme edilen 3 şüphelinin yakalanmasına yönelik İzmir merkezi ve ilçelerinde bu sabahleyin senkronik cerrahi müdahale düzenlendi.

Yıldırı örgütü propagandası yaptığı tayin edilen HDP Torbalı ve Karabağlar ilçe başkanlarının birlikte aralarında olduğu 15 karanlık ile yıldırı örgütü üyesi olduğu tespit edilen 2 bed almak üzere toplanmış 17 münasebetsiz yakalanarak gözaltına alındı. 3 şüphelinin yakalanmasına müteveccih çalışmaların devam ettiği bildirildi.

Şüphelilerin ikametlerinde yapılan aramalarda ele geçirilen dijital malzemelere incelenmek üzere umum konuldu. Şüphelilerin soruşturma işlemlerinin İzmir Terörle Savaş Şube Müdürlüğünde devam ettiği öğrenildi.

İzmir'de terör operasyonu! HDP'li isimler de yer alıyor!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum