İzmir'de kazada hayatını kaybeden güvenlik görevlisinin ağabeyi de vefat etti , İZMİR haberleri

Son Dakika İZMİR haberleri: İzmir’in Konak ilçesinde, trafik kazasında hayatını kaybeden güvenlik görevlisi Hülya Onaylı’nın ağabeyinin, beyin kanaması nedeniyle vefat ettiği öğrenildi.

İzmir'de kazada hayatını kaybeden güvenlik görevlisinin ağabeyi de vefat etti
, İZMİR haberleri
Editör: Derya Demir
30 Eylül 2022 - 22:22
İzmir’de kazada hayatını kaybeden güvenlik görevlisinin ağabeyi de vefat etti , İZMİR haberleri, İZMİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İzmir’in Konak ilçesinde, trafik kazasında hayatını kaybeden güvenlik görevlisi Hülya Onaylı’nın ağabeyinin, beyin kanaması nedeniyle vefat ettiği öğrenildi.
20 Eylül akşam saat 21.45 sıralarında Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’nda meydana gelen olayda, tramvay istasyonu güvenlik görevlisi Hülya Onaylı (38), tuvalet ihtiyacı için yolun karşısındaki bir iş yerine geçmeye çalışırken otomobil çarpması sonucu ağır yaralandı. Evli ve 2 çocuk annesi olduğu öğrenilen Onaylı, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Onaylı’nın cenazesi, Yağhaneler Çinili Camii’nde kılınan namaz sonrası Örnekköy Mezarlığı’nda defnedildi. Otomobil sürücüsü B.S. ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Aileye bir acı daha
Kızları Hülya’nın acısını yaşayan aile, bir acı haber daha aldı. Hülya Onaylı’nın ağabeyi Özer Tunaoğlu (48), beyin kanaması nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Özer Tunaoğlu, bugün kız kardeşinin yanına, aile mezarlığına defnedildi.
İzmir’de kazada hayatını kaybeden güvenlik görevlisinin ağabeyi de vefat etti

Detaylı bir şekilde, İzmir’de kazada hayatını kaybeden güvenlik görevlisinin ağabeyi de vefat etti , İZMİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İZMİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum