İzmir'de güpegündüz silahlı çatışma anı kamerada

İzmir'de güpegündüz silahlı çatışma anı kamerada, Edinilen bilgiye göre durum, saat 15.30 sıralarında ilçeye alt Göksu Mahallesi 682/1 sokakta meydana geldi.

İzmir'de güpegündüz silahlı çatışma anı kamerada
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 22:30
İzmir'de güpegündüz silahlı çatışma anı kamerada,

Edinilen bilgiye göre durum, saat 15.30 sıralarında ilçeye alt Göksu Mahallesi 682/1 sokakta meydana geldi. İddiaya kadar akraba oldukları öğrenilen iki grup aralarında başlayan sözlü sataşma büyüyerek kavgaya dönüştü. Ardındaki iki grup pompalı tüfek ve silahlarla birbirlerine ateş açarken, meydana gelen olayda park halindeki hafif ticari vasıta ile otomobile kurşunlar isabet etti. Çevredeki vatandaşların ihbarı üstüne bölgeye polis ekipleri sevk edildi.

Hava destekli işlem yapıldı

Olayın arkasında kaçan şüphelileri yakalamak için polis ekipleri çalışma yürütürken, havadan helikopterin de yardım verdiği operasyonda olaya karıştığı belirlenen 10 kararsız gözaltına alındı.

Çatışma hatıra kamerada

öte taraftan meydana gelen silahlı çatışma bir yurttaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntüde bir grubun silahla etrafa ateş açtığı, bu sırada çatışmanın ortasında kalan 2 kişinin saklanarak kaçmaya çalıştığı anlar yer aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


 

Ali İhsan Çiftçi

İzmir'de güpegündüz silahlı çatışma anı kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum