İzmir'de dehşet: Önce imam nikahlı karısını, sonra da eşinin kardeşini bıçakladı

İzmir'de dehşet: Önce imam nikahlı karısını, sonra da eşinin kardeşini bıçakladı, Gündem Haberleri.

İzmir'de dehşet: Önce imam nikahlı karısını, sonra da eşinin kardeşini bıçakladı
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 09:18
İzmir'de dehşet: Önce imam nikahlı karısını, sonra da eşinin kardeşini bıçakladı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye takriben olay, saat 01.00 sıralarında Konak ilçesine yan Çimentepe Semtin 610 Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, imam nikahlı oldukları öne sürülen Sergen Ö. (27) ve Bengü B. (21) hemen şimdi belirlenemeyen sebepten tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesiyle Sergen Ö. imam nikahlı eşi Bengü B.'yi göğsünden bıçakladı. sonra Sergen Ö. evde bulunan Bengü B.'nin kardeşi olduğu ileri sürülen Gizem Nur T.'yi de bacağından bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Olayın 112 Acil Çağrı Merkezine bildirilmesi üstüne durum yerine polis ekipleri ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Polis ekipleri çevre güvenliği alırken, sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahalede bulundu. Yaralılar, ambulansla Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Burada tedavi altına alınan yaralılardan Bengü B.'nin hayati tehlikesi olduğu öğrenilirken, Gizem Nur T.'nin sağlık durumu iyi olduğu bildirildi.

öte taraftan, durum yerinden kaçan şüpheli Sergen Ö. kısa vakit içerisinde polis ekipleri göre yakalanarak gözaltına alındı.

Akın Küçükkurt
 

İzmir'de dehşet: Önce imam nikahlı karısını, sonra da eşinin kardeşini bıçakladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum