İzmir'de AVM'lerde indirim izdihamı, İZMİR haberleri

Son Dakika İZMİR haberleri: "Efsane kasım", "Efsane cuma" gibi isimlerle anılan indirim kampanyalarının başlamasının ardından İzmir’de birçok alışveriş mağazasında izdiham yaşandı. Vatandaşlar mağaza önünde uzun kuyruklar oluştururken, insanlar indirim için mağazalara koşarak akın etti.

İzmir'de AVM'lerde indirim izdihamı, İZMİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 14:32
İzmir’de AVM’lerde indirim izdihamı, İZMİR haberleri, İZMİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: "Efsane kasım", "Efsane cuma" gibi isimlerle anılan indirim kampanyalarının başlamasının ardından İzmir’de birçok alışveriş mağazasında izdiham yaşandı. Vatandaşlar mağaza önünde uzun kuyruklar oluştururken, insanlar indirim için mağazalara koşarak akın etti.
Ülke genelinde "Efsane kasım", "muhteşem cuma", "efsane cuma" ve farklı isimlerle yapılan indirim kampanyaları bugün itibarı ile başladı. Kampanyaların başlamasının ardından İzmir’de de bir çok alışveriş merkezlerinin önünde vatandaşlar kalabalık oluşturdu. Saat 10.00’da kapıların açılması ile birlikte vatandaşlar mağazalara koşarak akın etti. Mağazaya giren vatandaşlar reyondaki ürünleri adeta kapıştı.
Kavga anı kamerada
Giyim mağazasındaki ürünleri dolduranlar kasada da sıranın kendilerine gelmesi için uzun süre bekledi. Karşıyaka ilçesindeki bir mağazada alışveriş yapıldığı esnada bir kişinin cüzdanını çaldığını iddia ettiği kişi ile yaşadığı tartışma da vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.
Detaylı bir şekilde, İzmir’de AVM’lerde indirim izdihamı, İZMİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İZMİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum