İzmir'de aranan kişilere film gibi operasyon: 29 gözaltı , İZMİR haberleri

Son Dakika İZMİR haberleri: İzmir polisi, çeşitli suçlardan arananlara yönelik 116 ekip ve 295 personelin katılımıyla hava destekli düzenlediği operasyonla 29 kişiyi gözaltına aldı. Film gibi operasyon anları nefes kesti.

İzmir'de aranan kişilere film gibi operasyon: 29 gözaltı
, İZMİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 11:41
İzmir’de aranan kişilere film gibi operasyon: 29 gözaltı , İZMİR haberleri, İZMİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İzmir polisi, çeşitli suçlardan arananlara yönelik 116 ekip ve 295 personelin katılımıyla hava destekli düzenlediği operasyonla 29 kişiyi gözaltına aldı. Film gibi operasyon anları nefes kesti.
İzmir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü, Buca, Karabağlar ve Konak ilçelerinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik eş zamanlı operasyonlar düzenledi. 116 ekip ve 295 personelin katıldığı baskınlar nefesleri kesti. Helikopter destekli yapılan operasyonda; kasten öldürme, hırsızlık, uyuşturucu, silahlı yağma ve dolandırıcılık gibi çok sayıda farklı suçlardan aranan toplam 29 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişiler, işlemleri için emniyete götürüldü.
İzmir’de aranan kişilere film gibi operasyon: 29 gözaltı
İzmir’de aranan kişilere film gibi operasyon: 29 gözaltı
İzmir’de aranan kişilere film gibi operasyon: 29 gözaltı
İzmir’de aranan kişilere film gibi operasyon: 29 gözaltı

Detaylı bir şekilde, İzmir’de aranan kişilere film gibi operasyon: 29 gözaltı , İZMİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İZMİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum