İzmir açıklarında 44 düzensiz göçmen kurtarıldı

İzmir açıklarında 44 düzensiz göçmen kurtarıldı, Sahil Emniyet Komutanlığı ekipleri, Urla ilçesi açıklarında içerisinde yamalı göçmenlerin olduğu lastik botun motor arızası sebebiyle sürüklendiği ve yardım başvurusunda bulunulduğuna yönelik bildi aldı. Görevlendiril.

İzmir açıklarında 44 düzensiz göçmen kurtarıldı
Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 08:43
İzmir açıklarında 44 düzensiz göçmen kurtarıldı,

Sahil Emniyet Komutanlığı ekipleri, Urla ilçesi açıklarında içerisinde yamalı göçmenlerin olduğu lastik botun motor arızası sebebiyle sürüklendiği ve yardım başvurusunda bulunulduğuna yönelik bildi aldı.

Görevlendirilen Sahi Emniyet botu göre lastik bot içerisindeki 27 yamalı göçmen kurtarıldı. Keza Çeşme ilçesi açıklarında ise Yunanistan unsurlarınca Türk kara sularına geri itilen yelkenli tekne içerisindeki 17 düzensiz göçmen kurtarılırken, 3 göçmen kaçakçısı şüphelisi de ekiplerce yakalandı.

Göçmen kaçakçıları hakkında adli operasyon başlatılırken, karaya çıkarılan baştan savma göçmenler ise işlemlerinin arkasından İl Göç İdaresi Müdürlüğü'ne teslim edildi.

İzmir açıklarında 44 düzensiz göçmen kurtarıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum