İYİ Partili Durmuş Yılmaz'ın sözleri ortalığı karıştırdı: Resmi Gazete'ye bakın, ekonomide olağanüstü bir şey olabilir

İYİ Partili Durmuş Yılmaz'ın sözleri ortalığı karıştırdı: Resmi Gazete'ye bakın, ekonomide olağanüstü bir şey olabilir, Merkez Bankası'nın faiz indirimi sonrası kulislerde ekonomi yönetiminin değişeceği iddiaları konuşulmaya devam ediyor.

İYİ Partili Durmuş Yılmaz'ın sözleri ortalığı karıştırdı: Resmi Gazete'ye bakın, ekonomide olağanüstü bir şey olabilir
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 13:55
İYİ Partili Durmuş Yılmaz'ın sözleri ortalığı karıştırdı: Resmi Gazete'ye bakın, ekonomide olağanüstü bir şey olabilir,

Merkez Bankası'nın faiz indirimi sonrası kulislerde ekonomi yönetiminin değişeceği iddiaları konuşulmaya devam ediyor. Son olarak İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Resmi Gazete'yi dikkat çekici ederek, "Ekonomi açısından mucizevi bir şey olabilir" iddiasında bulundu.

GERGERLİOĞLU'NUN SÖZLERİNE AÇIKLIK GETİRDİ

HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, TBMM bütçe komisyonunda eski Merkez Bankası Başkanı ve İYİ Parti Milletvekili Durmuş Yılmaz'ın "Bu gece saat 00.00 da Resmi Gazeteyi peşine düşüp takip edin, ekonomi açısından olağanüstü bir şey olacak" sözlerini aktardı. Yılmaz, bu sözlerine kendi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla açık sözlülük getirdi.

"OLACAK DEMEDİM, OLABİLİR DEDİM"

Gergerlioğlu ilk açıklamasından daha sonra Durmuş Yılmaz'a bir düzeltme yaparak, "olacak yok, olabilir" dediğini aktardı. Durmuş Yılmaz ise Twitter hesabından, "Plan ve Bütçe Komisyonunda yaptığım söylev aşağıdadır. Bu bir veri ve duyuma dayanmıyor var olan belirsizliklere şive yaptım" diye konuştu.

"RESMİ GAZETE'Yİ TAKİP EDİN"

Yılmaz'ın açıklaması şu şekilde:

"Ben sizleri bugün cuma dolayısıyla bu gece 12.00'dan sonradan teyakkuza gösteri ediyorum, Resmi Gazete'yi peşine düşüp takip etmenizi nasihat ediyorum; bu gece bir şey olabilir, olduğu vakit da Türk lirasının üstüne nasıl daha fazla bir sıkıntının geleceğini görürsünüz. 12.00'den sonra Devlete Ait Gazete'yi takip edin diyorum ve herkese iyi hafta sonları diliyorum."

Durmuş Yılmaz'dan Resmi Gazete iddiası: Ekonomide olağanüstü bir şey olabilir

Euro kuru ne dek? Euro kaç TL? Euro alış ve satış fiyatları için tıklayın. Dolar kuru ne dek? Dolar kaç TL? Dolar alış ve satış fiyatları için tıklayın. Altın fiyatları için tıklayın. Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne dek?

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

İYİ Partili Durmuş Yılmaz'ın sözleri ortalığı karıştırdı: Resmi Gazete'ye bakın, ekonomide olağanüstü bir şey olabilir, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum