İYİ Partili başkan görevden alındı

İYİ Partili başkan görevden alındı, İYİ parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş ’ın istifasıyla birlikte partinin ilçe başkanları da görevden alınırken, İYİ Parti Genel Merkezi tarafından yapılacak atamanın arkasında, il ve ilçe idare kurullarının bitmiş oluşturu.

İYİ Partili başkan görevden alındı
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 20:10
İYİ Partili başkan görevden alındı,

İYİ parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş ’ın istifasıyla birlikte partinin ilçe başkanları da görevden alınırken, İYİ Parti Genel Merkezi tarafından yapılacak atamanın arkasında, il ve ilçe idare kurullarının bitmiş oluşturulacağı öğrenildi.

“GENEL MERKEZ GÖREVDEN ALDI”

Konuyla ilgili olarak İYİ Parti Malatya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada Sarıbaş ’ın İYİ Parti Genel Merkezi göre görevden alındığı, yeni atanacak başkanın partinin Malatya yapılanmasını oluşturması için ilçe başkanlarının da görevden alındığı kaydedildi.

Açıklamada İYİ Parti Genel Merkezi ’nde görevlendirilecek Sarıbaş ’ın yerine en kısa sürede devir yapılacağı belirtildi. İHA

İYİ Partili başkan görevden alındı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum