İYİ Parti'den Mahir Ünal'ın zam açıklamasına tepki

İYİ Parti'den Mahir Ünal'ın zam açıklamasına tepki, Gündem Haberleri.

İYİ Parti'den Mahir Ünal'ın zam açıklamasına tepki
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 21:55
İYİ Parti'den Mahir Ünal'ın zam açıklamasına tepki, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal ’ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ’ın maaşıyla ilgili “Emekli vekil maaşları Cumhurbaşkanı maaşına endeksli. Emekli vekiller mağdur olmasın diye sayın Cumhurbaşkanımız maaşının artmasını kabul etti” açıklamasına İYİ Parti Finansal İşler Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

“VİCDANIM KABUL ETMİYOR”

Dikbayır, yaptığı paylaşımda “Yaşam pahalılığı can yakarken; milletvekillerine ve cumhurbaşkanına yüzde 40 zam yapılmasını, ben bir milletvekili olarak içime sindiremiyorum, vicdanım kabul etmiyor, reddediyorum! Kendilerine bonkörlükte hudut tanımayanlar, vatandaşlarımıza da en az yüzde 60 zam yapmak zorundadır!” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti'den Mahir Ünal'ın zam açıklamasına tepki, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İYİ Parti'den Mahir Ünal'ın zam açıklamasına tepki haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum