İtfaiye yangına müdahale edemedi, ünlü dizinin çekildiği bina kül oldu

İtfaiye yangına müdahale edemedi, ünlü dizinin çekildiği bina kül oldu, Fatih Ayvansaray'da ünlü "Çukur" dizisinin çekiminde kahvehane olarak kullanılan binada yangın çıktı.

İtfaiye yangına müdahale edemedi, ünlü dizinin çekildiği bina kül oldu
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 14:03
İtfaiye yangına müdahale edemedi, ünlü dizinin çekildiği bina kül oldu,

Fatih Ayvansaray'da ünlü "Çukur" dizisinin çekiminde kahvehane olarak kullanılan binada yangın çıktı. İki katlı bina alev alev yanarak küle döndü. Yangın sonrası vatandaşlar itfaiye ekiplerine karşı çıktı.

Yangına ilişkin ortaya meydana çıkan yeni görüntülerde de itfaiye ekiplerinin alevlere müdahale etmekteki yetersizliği gözler önüne serildi. İtfaiye yaşanan arıza nedeniyle alevlere tazyikli su sıkamadığı, ve itfaiye hortumunu yere düşürdüğü görüldü. Videoyu kaydeden vatandaşlar da itfaiye ekiplerine yaşanan gecikme sebebiyle karşı çıktı. Yangın destek itfaiye ekiplerinin olay yerine gelmesiyle söndürüldü. O anlar cep telefonu kamerasına kaydedildi.
 

İtfaiye yangına müdahale edemedi, ünlü dizinin çekildiği bina kül oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum