evde masajmasaj istanbul

İşyerine giren hırsız önce kameralara ardından polise yakalandı

Olay 9 Ekim Cumartesi günü Keşan Belediyesi Pazaryeri Kompleksi'nde meydana geldi.

İşyerine giren hırsız önce kameralara ardından polise yakalandı
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 12:04

Olay 9 Ekim Cumartesi günü Keşan Belediyesi Pazaryeri Kompleksi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre insanlar pazarının kurulduğu pazar yerindeki bir tuhafiye dükkanına pazarın en yoğun olduğu anlarda bir kişi hırsızlık amaçlı girdi.

İçeri giren hırsız kısa bir vakit etrafa baktı, daha sonra kasanın olduğu birim gözüne çarptı. Paranın olduğu yeri keşfeden şahıs buradaki tüm parayı alıp cebine koydu.

Sonrasında baştan masanın altına yönelen hırsız, bu kere de meslek yerindeki el çantasını aldı ve kıyafetinin altına sokarak geldiği gibi dükkandan ayrıldı. Hırsızlığın yaşandığı anlar ise emniyet kamerası göre saniye saniye kaydedildi.

Olayın peşinde soyulduğunu ayrım eden iş yeri sahibi polise ihbarda bulundu.

Olay hakkında soruşturma başlatan Keşan İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri iş yerindeki kamera kayıtlarından, şahsın kimliği tespit etti.

bununla beraber 'otodan hırsızlık' ve 'mala hasar verme' gibi suçların da firari şüphelisi olan 16 yaşındaki C.K.'nın peşine düşen Asayiş Ofis Amirliği ekipleri, şahsı Yediyüzevler TOKİ konutlarında yakaladı.
Gözaltında alınan C.K., mahkeme karşısına çıkarıldı.

Adli makamlar tarafından işlediği otodan hırsızlık suçundan adli yoklama şartıyla bağımsızlık kalan 16 yaşındaki suça sürüklenmiş çocuk, iş yerinden hırsızlık yapma suçundan ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Emre Akarca
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum