İstifa depreminin ardından İnce'den açıklama

İstifa depreminin ardından İnce'den açıklama, Gündem Haberleri.

İstifa depreminin ardından İnce'den açıklama
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 23:44
İstifa depreminin ardından İnce'den açıklama, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Memleket Partisi ’de bugün istifa depremi yaşandı. Genel Başkan Vekili ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Kasıt Usluer ’in yanı sıra Memleket Partisi Genel Sekreteri Prof. Dr. Hakkı Akalın, Memleket Partisi MYK Üyesi ve Parti Genel Saymanı Serkan Ufuk Akgün, Memleket Partisi MYK Üyesi Prof. Dr. Ali Rıza Büyükuslu, Memleket Partisi Parti Meclisi-Danışma Kurulu Aza ve Memleket Partisi Kurucu Üyesi Meryem Şengül Kala ve Memleket Partisi Parti Meclisi-Memleket Partisi Kurucu Üyesi Dr. Oğuz Giray partiden istifa etti.

İNCE ’DEN AÇIKLAMA GELDİ

Yaşanan bu gelişmenin ardındaki partinin lideri Muharrem İnce ’den dikkat çeken bir izah etme geldi. sosyal ağ hesabından açıklama yapan İnce, “17 Mayıs 2021 ’de kurduğumuz Memleket Partimiz, yaşadığı tüm sancılı süreçlere rağmen kısa sürede seçime girme hakkını kazandı. Bu aşamada yaşanan kuruluş sancılardan kurtulmak için Olağanüstü Kurultayımızı toplayacağız. Birlikte başaracağız. Geleceğimizi geri alacağız” ifadelerini kullandı.

İstifa depreminin ardından İnce'den açıklama, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. İstifa depreminin ardından İnce'den açıklama haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum