İşten çıkarılınca silahla şantiyeyi bastı... O anlar kamerada, ANTALYA haberleri

Son Dakika ANTALYA haberleri: Antalya’da iki gün önce işten çıkarılan temizlik personeli, belediyenin temizlik şantiyesini silahla basınca ekipleri alarma geçirdi. Şube müdürüne silah çeken şahıs, çalışanlar tarafından etkisiz hale getirildi.

İşten çıkarılınca silahla şantiyeyi bastı... O anlar kamerada, ANTALYA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 16:17
İşten çıkarılınca silahla şantiyeyi bastı... O anlar kamerada, ANTALYA haberleri, ANTALYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Antalya’da iki gün önce işten çıkarılan temizlik personeli, belediyenin temizlik şantiyesini silahla basınca ekipleri alarma geçirdi. Şube müdürüne silah çeken şahıs, çalışanlar tarafından etkisiz hale getirildi.

Olay, sabah saatlerinde Aspendos Bulvarı Muratpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Şantiyesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; 6 gün önce işten çıkarılan S.Ş. (38) işyerine personel gibi girerek, şube müdürünün yanına gitti. Burada şube müdürü M.E ile tartışan şahıs daha sonra yanında getirdiği silahı doğrulttu. İddiaya göre silahı iki kez tutukluluk yaptı. Bunun üzerine diğer personeller şahsı etkisiz hale getirmeye çalıştı. Bu sırada personel Kasım Yılmaz, kafasına aldığı silah kabzası darbesi ile yaralandı.
Yaşanan arbedenin ardından şahsın elinden silah alınarak etkisiz hale getirildi. İhbarın ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Tedbir amaçlı Özel Hareket Polisleri de olay yerine geldi. Şahıs olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak karakola götürüldü. Olayla ilgili inceleme devam ediyor
Detaylı bir şekilde, İşten çıkarılınca silahla şantiyeyi bastı... O anlar kamerada, ANTALYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANTALYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum