İşte ünlü popçunun yaralandığı o an

Bursa'da sosyal medya uygulaması uğruna yüzü sahneye atılan pop şarkıcısı Ece Seçkin'in zor anlarından yeni görüntüler ortaya çıktı. Telefonun kafasına çarpması sonucu boğazı ve kulağı yaralanan genç pop şarkıcısı, konsere ara vermek zorunda kaldı ve kulağını ve boynunu telefona kapattı.

İşte ünlü popçunun yaralandığı o an
Editör: 15Haber
04 Ağustos 2022 - 17:31
İşte ünlü popçunun yaralandığı o an, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bursa'da sosyal medya uygulaması uğruna yüzü sahneye atılan pop şarkıcısı Ece Seçkin'in zor anlarından yeni görüntüler ortaya çıktı. Telefonun kafasına çarpması sonucu boğazı ve kulağı yaralanan genç pop şarkıcısı, konser sırasında ara vermek zorunda kaldı ve kulaklarını ve boynunu telefona kapattı.
Bazıları en yüksek çatıya, bazıları en yüksek elektrik direğine tırmanıyor, bazıları imkansız hareketler yapıyor ve bazıları kafa kafaya savaşıyor. Hepsinin tek bir amacı var, sosyal ağlarda fenomen olmak. Sosyal medya için video çekmeye çalışırken yaşanan felaketler, büyüyen tehlikeyi gözler önüne seriyor. Yeni bir trend olarak neredeyse her 3 ayda bir gençlere dayatılan tehlikeli hareketler hem gençleri hem de çevrelerindeki insanları tehdit ediyor. Son olarak, gençler arasında video kaydına basılarak sahneden birkaç metre uzağa atılan cep telefonları sanatçılar için büyük tehlike oluşturuyor. Geçen hafta bir sosyal medya uygulamasında başlayan akım için sahneye telefon atan kişi, ünlü pop şarkıcısı Ece Seçkin'in boyun yaralanmasına neden oldu. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaşananları suçlarken, sanatçının yaralandığı olayın yeni görüntüleri olayın ciddiyetini bir kez daha gözler önüne serdi.
Seçkin, şarkılarını sahnede söylemeye ve herkesi eğlendirmeye çalışırken, bir anda seyircilerden biri telefonunu sahneye fırlattı. Şarkının sonunda sanatçı telefonu eline aldı ve "Arkadaşlarım telefonu neden sahneye attınız? diye sordu. Telefonun kayıtta olduğunu fark eden Seçkin, bir video kaydederek, "Artık vermiyorum, benim" diye şaka yaptı. Daha sonra telefonda selfie çeken Seçkin, başına gelecekleri biliyormuş gibi uyardıktan sonra telefonu sahibine verdi: "Ama yapma, tamam. Konuşmasından 5 dakika sonra uyarı niteliğinde. , başka bir kişinin cep telefonu sahneye fırladı ve sanatçının kafasına çarptı. Ani bir refleks gösterip yüzünü ıskalayan sanatçı, telefonun boyun ve kulaklarına değmesiyle yaralandı. Uzun bir süre hayatının acısı yüzünden konseri durdurmak zorunda kaldı.Çok sinirlenen Seçkin, "Sonunda istediğin oldu, mutlu musun? Buna değer mi yoksa buna değer mi? Kulağımı deldirmek mi? İki video için buna değer mi? Diyerek isyan etti Konserine 5 dakika ara vererek Sahneyi terk etmek zorunda kalan pop şarkıcısı, "Atlayan arkadaş adına sizden özür dilerim. Sahnede telefonum var, kulağıma buz koyup giydirmem gerekiyor."
Ece Seçkin daha sonra aldığı dayak sonucu yaralanan boynunu paylaşarak, "Çok eğlendiği için telefonunu sahneye atan arkadaşım mesajım size; buna değer mi? Bilmiyorum kim olduğumu bilmiyorum. Videoyu önce telefon sahneye fırlatılmış olarak çektik ama gerçekten korkunç bir trend başladı. "Koruuyoruz. Ama kimsenin 10 metre uzağa attığınız telefonlarınızdan daha hızlı olduğunu düşünmüyorum. Bu refleksle bu gece sağ kolumu kaldırmasaydım gözümü kaybederdim" dedi.
İşte ünlü popçunun yaralandığı o an
İşte ünlü popçunun yaralandığı o an
İşte ünlü popçunun yaralandığı o an
İşte ünlü popçunun yaralandığı o an
İşte ünlü popçunun yaralandığı o an

Detaylı bir şekilde, İşte ünlü popçunun yaralandığı o an başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum