İşte PUBG: New State'in çıkış tarihi... PUBG: New State ne zaman indirilebilecek ve özellikleri neler?

İşte PUBG: New State'in çıkış tarihi...

İşte PUBG: New State'in çıkış tarihi... PUBG: New State ne zaman indirilebilecek ve özellikleri neler?
Editör: 15Haber
25 Ekim 2021 - 21:38
İşte PUBG: New State'in çıkış tarihi... PUBG: New State ne zaman indirilebilecek ve özellikleri neler?,

Duraksız oyunseverlerin merakla beklediği PUBG: New State sorti tarihi belli oldu. Geliştirici Krafton, oyunun bu yılın başlarında resmen açıklandığından beri; iOS ve Android cihazlarda 50 milyondan fazla dolay kaydı aştığını da duyurdu.

PUBG: NEW STATE 11 KASIM 2021'DE İNDİRİLEBİLİR AYLA GELİYOR
New State, oyuncuları 2051 yılında fütüristik Troi şehrine bırakarak oyunu başlatıyor. Krafton ve PUBG Studios'a bakarak; "Bugüne kadarki yeryüzü realist ve teknolojik yerine gelişmiş duraksız oyunlardan biri" olacak.

New State, küresel ışıklandırma, hudayinabit örnekleme ve bizatihi pozlama kabil özelliklerden bilistifade ateş parçası oyun deneyimini PUBG'nin PC sürümüyle tıpkısı seviyeye ilam etmek amacıyla akıbet uygulayım bilimi imkanlarından yararlanıyor. Cebe sesi sistemi da bu kullanılmamış grafik geliştirmeler sayesinde tamamen yeniden tasarlandı.

New State'in delici grafikleri bile bildirme yeni kıpırdak tesisat kullanıcıları ile kapalı kalmayacak. Krafton, oyunun oyuncuların çoğunluğu yoluyla beğenilecek şekilde optimize edildiğini, dolayısıyla tümce gereksinimlerinin; Genişlik birkaç aynı iPhone 6s'da bulunan iOS 13 veya üstü ve en birkaç 2GB RAM'e sahip; her Android 6 ve üst cihazı desteklediğini açıkladı.

Lansman sırasında oyunun bakir arenası Troi ve güncellenen Erangel üstelik; dahil başlamak amacıyla dört yıpranmamış harita ile gelecek. Başka tamam PUBG oyunlarında olduğu kabil; New State her sezona has bir ufuk ile ahenktar namına güncellenecek.

İşte PUBG: New State'in çıkış tarihi... PUBG: New State ne zaman indirilebilecek ve özellikleri neler?, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum