İstanbulspor-Kayserispor maçını Murat Erdoğan yönetecek , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: İstanbulspor ile Yukatel Kayserispor arasında oynanacak Süper Lig müsabakasını Antalya Bölgesinden hakem Murat Erdoğan yönetecek.

İstanbulspor-Kayserispor maçını Murat Erdoğan yönetecek
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 14:35
İstanbulspor-Kayserispor maçını Murat Erdoğan yönetecek , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İstanbulspor ile Yukatel Kayserispor arasında oynanacak Süper Lig müsabakasını Antalya Bölgesinden hakem Murat Erdoğan yönetecek.
Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında İstanbul’da İstanbulspor ile Yukatel Kayserispor karşı karşıya gelecek. Zorlu doksan dakikayı da hakem Murat Erodğan yönetecek. Merkez Hakem Kurulu tarafından hakem olarak belirlenen Murat Erdoğan’la birlikte Kemal Yılmaz ve Özgür Ertem yardımcı hakem olarak görev yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Ömer Faruk Turtay oldu.
29 Ocak Pazar günü İstanbul Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu’nda oynanacak olan İstanbulspor ile Yukatel Kayserispor maçı saat 13’30’da başlayacak.
İstanbulspor-Kayserispor maçını Murat Erdoğan yönetecek

Detaylı bir şekilde, İstanbulspor-Kayserispor maçını Murat Erdoğan yönetecek , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum