İstanbul'un üzerini yağmur bulutları kapladı , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: İstanbul’da yağmur öncesi kentin üzerini kara bulutlar kapladı. Galata Kulesi ve tarihi yarımadanın üzerine çöken yağmur bulutları ilginç manzaralar oluştururken yağmurun gelişi dron ile havadan görüntülendi.

İstanbul'un üzerini yağmur bulutları kapladı
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 10:16
İstanbul’un üzerini yağmur bulutları kapladı , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İstanbul’da yağmur öncesi kentin üzerini kara bulutlar kapladı. Galata Kulesi ve tarihi yarımadanın üzerine çöken yağmur bulutları ilginç manzaralar oluştururken yağmurun gelişi dron ile havadan görüntülendi.
İstanbul’da yağmur öncesi yağmur bulutlarının gökyüzünü kaplaması dron ile havadan görüntülendi. Galata kulesi ve tarihi yarımadanın üzerine çöken bulutlar ilginç manzara oluştururken, özellikle Galata Kulesi’nin ile birlikte kara bulutların ilginç görüntüsü sonrası kısa süreli yağışlar etkili oldu.
Öte yandan İstanbul için bugünden sonra ise meteoroloji verilerine göre hava sıcaklıklarının düşmesi bekleniyor.

Detaylı bir şekilde, İstanbul’un üzerini yağmur bulutları kapladı , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum