İstanbul'un göbeğinde tarladan sebze topluyorlar

İstanbul Havalimanı'nın hemen yanında bulunan Dursunköy'de vatandaşlar, almak istedikleri sebzeleri tarlaya girerek kendileri alıyor. Dallarından sebze yemeye can atan İstanbullular tarlaya akın ederken, yoğunluk havadan drone ile görüntülendi.

İstanbul'un göbeğinde tarladan sebze topluyorlar
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 09:24
İstanbul’un göbeğinde tarladan sebze topluyorlar, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İstanbul Havalimanı'nın hemen yanında bulunan Dursunköy'de vatandaşlar, almak istedikleri sebzeleri tarlaya girerek kendileri alıyor. Dallarından sebze yemeye can atan İstanbullular tarlaya akın ederken, yoğunluk havadan drone ile görüntülendi.
Arnavutköy'de İstanbul Havalimanı'nın hemen yanında bulunan Dursunköy'de vatandaşlar, almak istedikleri ürünleri sahaya girdiklerinde topluyor. Toplanan ürünler piyasa ile aynı fiyata ve bazen daha ucuza satılmaktadır. İstanbul'da doğal ürünlere hasret olan vatandaşlar bu tarlalara akın ediyor.
Tarladan alışverişe gelen Mehmet ve Tülay Kaya, “Bugün domates ve biber topladık, eşimle burada harika leziz tatlar var. Organik ürünler toplamak ve tüketmek çok güzel bir duygu. Gerçekten sağlıklı ve toplarken zarar vermemeye çalışıyoruz. Bence herkes marketten alışveriş yapmak yerine buraya gelmeli. Burada ürünleri çocuklarına gösteren aileleri gördüm. Fiyatlar gerçekten uygun fiyatlı pazarlarda daha da pahalı olabilir. Bu dal ödülünün burada olması harika” dedi.
Öte yandan sahaya gelen vatandaşların oluşturduğu yoğunluk havadan drone ile görüntülendi.

Detaylı bir şekilde, İstanbul’un göbeğinde tarladan sebze topluyorlar başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum