evde masajmasaj istanbul

İstanbul Polisi rekor miktarda metamfetamin maddesi yakaladı

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Uğraş Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonda 20 Kilo metamfetamin maddesi ele geçirildi.

İstanbul Polisi rekor miktarda metamfetamin maddesi yakaladı
Editör: 15Haber
09 Ekim 2021 - 12:27

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Uğraş Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonda 20 Kilo metamfetamin maddesi ele geçirildi. Yakalanan uyuşturucu maddenin İstanbul'dan getirildiğinin anlaşılması üzerine araştırmalar derinleştirildi.

Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma zarfında Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, İstanbul'daki operasyon için düğmeye bastı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Çaba Şube Müdürlüğü görevlileri, 5 Ekim tarihinde Büyükçekmece ilçesinde bulunan bir villaya operasyon gerçekleştirdi.

Işlem neticesinde adreste yapılan aramalarda, 248 kilo 920 gram sıvı metamfetamin, 533 kilo 140 gram uyuşturucu madde imalatında kullanıldığı değerlendirilen kimyasal madde ve çok sayıda uyuşturucu madde imalatında kullanılan materyal ele geçirildi.

Konu ile ilgili yakalanan ve haklarında “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal veya Ticareti” suçundan adli operasyon yapılan 2 kararsız kişinin tahkikat işlemleri devam ediyor.

Caner Sönmez - Fırat Sever


 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum